Telefon Santral Sistemi

guvenlik-alarm-sistemleri MS26 Serisi Telefon Santralları
2 dış hat ve 6 dahili kullanıcı kapasitesine sahip telefon santralları MS26S
100’ün üzerinde programlanabilir kullanım özelliği Servis ve bakım hizmetlerinde uzaktan programlama kolaylığı MS26C
MS26S modelinin özelliklerine ek olarak:
Arayanın numarasını veya ismini çağrı tanıyıcılı (Caller ID) telefondan görüntüleyebilme. (Türk Telekom’un desteklediği hatlarda) Sabit hattan, uyumlu telefonlara kısa mesaj (SMS) gönderme/alma. (Türk Telekom’un desteklediği hatlarda) En ucuz tarifeye yönlendirme (LCR) Robot operatör ve sesli mesaj kutusu ile telefon operatörünü meşgul etmeden abonelere doğrudan ulaşma ve mesaj bırakabilme (opsiyonel) Net-CM raporlama yazılımı ile telefon trafiğinin ücret ve sürelerine ilişkin bilgilerin bilgisayar monitöründen takibi sayesinde, daha verimli ve ekonomik haberleşme (opsiyonel) Net-Konsol (CTI) yazılımı ile kullanıcının telefon üzerinden numara tuşlayarak yaptığı işlemleri bilgisayar ekranından da izleyebilmesiyle birçok santral özelliğinin hızlı ve etkin kullanımı (opsiyonel) Diyafon ünitesi ile işyerindeki tüm telefonlardan dış kapı ile görüşebilme ve telefonu tuşlayarak kapı açabilme (opsiyonel) Özel telefon seti ile santralın zengin özelliklerini tek bir tuşla kullanabilme (opsiyonel)

guvenlik-alarm-sistemleri MS38 Serisi Telefon Santralları
4 dış hat ve 8 dahili kullanıcı kapasitesine sahip telefon santralları
MS38 Serisi Telefon Santralları, büyük haberleşme kolaylıklarını küçük işletmelere ve evlere sunan, 4 dış hat / 8 dahili kullanıcı kapasitesine sahip, 100' ün üzerinde programlanabilir kullanım özelliği olan, servis ve bakım hizmetlerinde uzaktan programlama kolaylığı sunan telefon santrallarıdır.
Modelleri
MS38S
100'ün üzerinde programlanabilir kullanım özelliği Özel telefon setleri ve standart telefonlarla uyumlu kullanım Özel telefon seti ile santralın zengin özelliklerini tek bir tuşla kullanabilme (opsiyonel) En ucuz tarifeye yönlendirme (LCR) Robot Operatör ve Sesli Mesaj Kutusu ile telefon operatörünü meşgul etmeden abonelere doğrudan ulaşma ve mesaj bırakabilme (opsiyonel) Net-CM Raporlama Yazılımı ile telefon trafiğinin ücret ve sürelerine ilişkin bilgilerin, bilgisayar monitöründen takibi sayesinde, daha verimli ve ekonomik haberleşme (opsiyonel) Net-Konsol (CTI) Yazılımı ile kullanıcının, telefon üzerinden numara tuşlayarak yaptığı işlemleri bilgisayar ekranından da izleyebilmesiyle bir çok santral özelliğinin hızlı ve etkin kullanımı (opsiyonel) Otomatik faks yönlendirme Polarite değisikliğini ve ücretlendirme sinyalini algılama özelliği Diyafon ünitesi ile isyerindeki tüm telefonlardan dış kapı ile görüşebilme ve telefonu tuşlayarak kapı açabilme (opsiyonel) Servis ve bakım hizmetlerinde uzaktan programlama kolaylığı
MS38C
MS38S modelinin özelliklerine ek olarak:
Bütün dahili hatlarda CID (Arayan numarayı gösterme) özelliğine sahiptir. (Bu özellik Türk Telekom'un desteklediği hatlarda çalışmaktadır) Bütün dahili hatlarda SMS (Kısa Mesaj Servisi) gönderme/alma özelliğine sahiptir. (Bu özellik Türk Telekom'un desteklediği hatlarda çalışmaktadır)

guvenlik-alarm-sistemleri MS48 Serisi Telefon Santralları
Başlangıçta 4 dış hat / 12 dahili kullanıcı destekleyen sistem, 4 -12 dış hat; 12- 40 dahili abone kapasite seçeneği ile modüler olarak genişleyebilmektedir. IP modeli ile ihtiyaçlara cevap veren kapasite ve mobilite seçenekleri sunar.
MS48 telefon santral serisi, küçük ve orta ölçekli, büyümekte olan şirketler için, farklı kapasite seçenekleri ve modeller sunan, modüler telefon santralıdır.
Modelleri:
MS48S
100'ün üzerinde programlanabilir kullanım özelliği Modüler genişleme ve özellik ekleyebilme Servis ve bakım hizmetlerinde uzaktan programlama kolaylığı
MS48C
MS48S modelinin özelliklerine ek olarak:
Türk Telekom’un desteklediği hatlarda arayanın numarasını veya ismini çağrı tanıyıcılı (CID) telefondan görüntüleyebilme Sabit hattan, uyumlu telefonlarla kısa mesaj (SMS) gönderme/alma
MS48IP
MS48S ve MS48C modellerinin özelliklerine ek olarak:
İnternet olan her yerden her an santral abonesi olarak iş telefonunu kullanabilme imkanını sunar Başlangıçta 4 dış hat - 12 dahili abone + 4 IP dış hat/8 IP abone destekleyen sistem, 4 -12 dış hat; 12- 40 dahili abone + 12 IP dış hat/24 IP abone kapasite seçeneği ile gereksinime göre genişleyebilmektedir Görüntülü görüşme desteği sunar. Multimedya iletişim İletişimde tasarruf ve verimlilik sağlar. IP telefon, yazılım tabanlı telefon, VoIP uyumlu GSM telefonlar kullanarak mobil iletişim imkanı sunar. Mekandan bağımsız haberleşme desteği ile çalışma hayatında hareket özgürlüğü sağlar. Organizasyonun hareketli çalışanlarına erişimi kolaylaşır. Durum bilgisi, anlık mesajlaşma desteği sağlar Güvenlik duvarı (Firewall) ile sistem güvenliği sağlanır Konuşma güvenliği (sRTP/TLS IP kriptolama) ile güvenli ses iletişimi sağlanır IP görüşmelerde yüksek ses kalitesi sağlar. QoS desteği ağ üzerindeki performansın izlenmesi, gereken önlemlerin alınması yoluyla ses kalitesinin devamlılığını sağlar.